Länk till vår anslagstavla

Vi finns även på Facebook

KFH på Facebook »

Vädret i Hälsingland

booked.net
+26
°
C
+28°
+18°
Söderhamn
Torsdag, 29
Se 7-dygnsprognos

booked.net
+25
°
C
+29°
+16°
Bollnäs
Torsdag, 29
Se 7-dygnsprognos

https://www.booked.net/
+19
°
C
+23°
+14°
Edsbyn
Torsdag, 29
Se 7-dygnsprognos

Kris och Säkerhet

 
Informationssäkerhetssamordnare Michael Lindberg
Tel:  0278-540 014
   
E-post:

 michael.lindberg@kfhalsingland.se

 

 

Beredskapssamordnare Elin Helmersson
Tel: 0278-540 043 
   
E-post:

elin.helmersson@kfhalsingland.se 

 

 

Beredskapssamordnare Tove Holm
Tel: 0278-540 004
   
E-post:

tove.holm@kfhalsingland.se

 

 

Säkerhetssamordnare Marcus Sandberg
Tel: 0278-540 018
   
E-post:

marcus.sandberg@kfhalsingland.se

 

  

Dataskyddsombud Liv Zettergren
Tel: 0278-540 003
Telefontid: Fredagar kl 08.00 - 11.00
E-post:

dataskyddsombud@kfhalsingland.se

 

 

Projektledare Dennis Sved
Tel: 0278-540 032
   
E-post:

dennis.sved@kfhalsingland.se